Grandpashabet Papara İle Çekim İşlemleri

Grandpashabet çekim işlemlerine dair evrak talebinde bulunan sitelerden değil. Hem üyelik hem de ödeme işlemlerinin belgesiz olarak gerçekleştiği siteler arasında. Bu sayede zaman kaybetmez, anında Grandpashabet üyelik işlemlerini tamamlayarak harekete geçersiniz.

Grandpashabet Para Çekme Talepleri

Çekim talebinde bulunmak isteyenlerin önceliği hesaplarına giriş yapmak olmalı. Grandpashabet giriş yapanlara her bir yöntemini paylaşır. Bunlar arasında olan Papara:

  • 7 gün 24 saat boyunca çekim taleplerinize karşılık verir.
  • Papara cüzdan bilgilerini paylaşanlar anında taleplerini iletir.

Hesap içerisinden ‘Papara’ tercihinde bulunanlara çekim formu açılacaktır. Açılacak formun boş alanlarına talep edilen bilgileri girmeniz gerekir. Cüzdan bilgileri ve çekmek istediğiniz tutara karşı talepleriniz alınacaktır.

Grandpashabet Papara Limitleri Nasıl?

Çekim işlemleriniz sırasında limitleri dikkate alarak tutarı belirtmeye özen göstermelisiniz. Çünkü limitlere göre belirtilen taleplerin anında sonuçlanması mümkün olacaktır. Bunun için:

  • Papara yöntemine özel alt limit 100 TL şeklindedir.
  • 00 – 00.00 saatleri arasında tek sefer maksimum 2.500 TL’ye kadar para çekilebilir.

Toplamda ise en çok 15.000 TL limite yer verilir. Grandpashabet güncel adresi ile giriş yapanlar tüm bu limitlere karşı Papara yönteminden talepte bulunabilir.

Grandpashabet Havale Çekim Talepleri

Grandpashabet çekim işlemleri için hem Havale hem de Papara yöntemlerini paylaşıyor. Yatırımlarda da geçerli olan yöntemlerden 7 gün 24 saat finansal işlemlere geçmenize izin verilir.

Farklı olarak Havale alt limiti 200 TL şeklindedir. Üyeler belirtilen bu limitlere karşı taleplerini iletebilir ve kazançlarını çekebilir. Öyle ki taleplerin limitlere uygun olmaması halinde sonuç almanız mümkün olmayacaktır.

Grandpashabet Para Çekme Şartları

Çekim talebinde bulunmak için öncesinde en az 1 kez para yatırmış olmalısınız. Aynı zamanda yatırılan tutarın bahis veya oyun alanlarında 1 katı kadar çevrilmesi gerekmekte. Böylece:

  • Yatırım yaptığınız yöntem üzerinden para çekebilirsiniz.
  • Havale ve Papara dışında CMT ile BTC gibi yöntemleri de kabul eder.

Diğer yöntemlere ilişkin ortak alt limiti 100 TL şeklindedir. Aynı şekilde maksimum tutar da 15.000 TL olarak belirtilir. Üyelerin limitler dahilinde 7/24 çekim talebinde bulunmalarına izin verilir.

Yorum yapın