Grandpashabet Para Çekme Talepleri

Ödemeleri anında yapan Grandpashabet, bahis severlerin tercih ettiği yöntemlere yer veriyor. Kullanıcı merkezli olarak faaliyet gösteren firma, üyelerin isteklerine göre hizmet verir. Bu anlamda popüler ödeme seçeneklerine ve makul limitlere sahiptir.

Grandpashabet Havale İle Ödemeler

Hem yatırımlarda hem de çekim taleplerinde öne çıkan Havale, sitede mevcut. Grandpashabet giriş yapanlara ilk etapta Havale seçeneğini paylaşır. Çekim taleplerine dair:

  • Minimum çekim tutarı 200 TL olarak belirtilir.
  • Tek seferde ise maksimum 15.000 TL’ye kadar para çekilebilir.

Vip üyelere ilişkin farklı limitlere yer verilir. Aynı zamanda finansal işlemlerde öncelikli olmaları sağlanır. İsteyenler bu ayrıcalıklardan faydalanmak adına vip hesap işlemlerine başvurabilir.

Grandpashabet Papara İle Ödemeler

Havale kadar öne çıkan bir diğer yöntem de Papara olarak paylaşılır. Üstelik Papara hem para yatırma hem de çekme işlemlerine dair kullanılabilir. Grandpashabet güncel adresi üzerinden paylaştığı yöntem için:

  • Çekim alt limitini 100 TL olarak belirlemiştir.
  • Maksimum tek sefer 2.500 TL para çekilebilir.

2.500 TL’lik maksimum tutar 00.00 ile 09.00 arasında geçerli. Bu saatlerin dışında en fazla 15.000 TL’ye kadar çekim işlemine geçilebilir. Üyelerin belirtilen limitler üzerine paralarını çekmeleri sağlanır.

Grandpashabet Diğer Ödeme Seçenekleri

Papara, Payfix, CMT ve QR Kod gibi yatırım seçeneklerine de yer verilir. Grandpashabet üyelik üzerine istediğiniz yöntemi seçerek para yatırabilirsiniz. Üstelik para yatırdığınız yöntemden çekim talebine geçmenize izin verilir.

Diğer yöntemlerde dikkate almanız gereken alt limit 100 TL şeklindedir. Limite uygun olan çekim talepleriniz üzerine kazançlarınızı çekebilirsiniz. Üstelik ortalama 15 dakikaya kadar çekim işlemleriniz tamamlanır.

Grandpashabet Belge İstiyor Mu?

Ödemelerde hızlı olan Grandpashabet, öncesinde belge göndermenizi beklemez. Evraksız olarak hem yatırımlara hem de çekim işlemlerine geçmeniz sağlanır. İşlemler için:

  • Hesabınıza giriş yaparak yöntem seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz yönteme özel olarak açılan formu doldurmalısınız.

Forma yöntemle alakalı bilgileri girmelisiniz. Aynı zamanda yatırım veya çekim tutarını belirtmeniz gerekir. Bu detaylar üzerine finansal işlemleriniz en kısa süre içerisinde tamamlanır. Herhangi bir belge talebinde bulunmadığı için de zaman kaybetmezsiniz.

Yorum yapın